Ceník služeb

Pozn. Při první návštěvě u nás fyzioterapeut provádí tzv. anamnézu – rozhovor o Vašem zdravotním stavu a také vyšetření. Z tohoto důvodu je tato vstupní návštěva vždy hodinová. Dále doporučujeme rovněž hodinové návštěvy, abychom měli na vše dostatek času, nabízíme však možnost i půlhodinových návštěv, např. pokud přijdete pouze na kontrolu či spěcháte.

Prosím vezměte na vědomí, že pokud nedorazíte na objednanou návštěvu bez omluvy, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 50% ceny, stejně tak pokud se odhlásíte méně než 24h předem. Jestliže se tohoto chcete vyvarovat, lze za sebe poslat „náhradníka" – v tom případě nám to prosím sdělte předem. Děkujeme za pochopení!

Pozn 2. Při první návštěvě u nás fyzioterapeut provádí tzv. anamnézu – rozhovor o Vašem zdravotním stavu a také vyšetření. Z tohoto důvodu je tato vstupní návštěva vždy hodinová. Dále doporučujeme rovněž hodinové návštěvy, abychom měli na vše dostatek času, nabízíme však možnost i půlhodinových návštěv, např. pokud přijdete pouze na kontrolu či spěcháte.